Köklü Tarım Hakkında


Şirketimiz 1989 yılında kurulmuş olup aynı yıl içerisinde Avrupa ülkelerine taze meyve ihracatı yapmaya başlamıştır. Firmamızın Isparta Eğirdir' de 8500m2'lik kapalı alanda, soğuk hava odaları ve paketleme odaları mevcuttur.
       
Başlıca faaliyet alanlarımız: Elma, Kiraz, Kestane, Nar, Ayva, Armut, Kayısı,Firmamız ihraç edilen ürünlere özel bir önem verilmesi ve kalitenin ciddi bir şekilde kontrol edilmesi gerektiğine inanmaktadır. Bu amaçla müşterilerimize kusursuz ürün sunabilmek ve ürünlerin tat, görünüş ve raf ömrünü arttırmak için kalite kontrollerini uzman kadrosuyla yaparak gerekli özeni göstermektedir. Ürünlerimiz standartlarına uygun tasnifleme, paketleme, ambalajlama yapılarak; frigofrik araçlarla yurtdışı pazarlarına sunulmaktadır. Tüm ürünler müşterilerimizin isteği doğrultusunda tahta veya karton kutular içerisinde tedarik edilmektedir.

Köklü Tarım, kurulduğundan bu yana geçen kısa süreçte Avrupa pazarında aranan bir marka haline gelmiştir.Şu an gerek hammadde noktalarına gerekse önemli  ticaret merkezlerine ulaşım kolaylığı sağlayan Isparta’nın Eğirdir İlçesi’ndeki tesislerinde çalışmalarını sürdürmektedir. Kurumumuz aynı zamanda Türkiye’nin önde gelen kiraz ihracatçıları arasındadır. Şirketemizin bu başarıyı sağlamasındaki en önemli iki etken kalite ve sağlığa verdiği önemdir.Bu öğeler geleceğe yönelik hem güvencemiz hem de ışığımızdır.

Şirket Değerlerimiz
 
Kalite
 Sağlık
 Dürüstlük
 Güven
 Müşteri memnuniyeti
 Toplumsal hizmet
 Ekip çalışması

Çevreye Duyarlılık

Köklü Tarım, çevre duyarlılığını da ön planda tutarak kullandığı elektrik enerjisinin yarıya yakınını güneş enerjisinden faydalanarak kendisi üretmektedir.

Vizyonumuz


" Ülkemiz ürünlerini, ülkemizin imajını ve değerlerini, şirket değerlerimizle birleştirerek, her zaman en önde tutacak bir şekilde, kaliteden, sağlıktan, dürüstlükten ve müşterilerimizin memnuniyetinden ödün vermeden, dalından- insanlara ulaşıncaya kadar rakiplerimizden daha iyi hizmet verme hedefiyle tüm dünyaya sunmak. "

Vizyonumuz

Misyonumuz


"Kaliteli üretim, iyi hizmet"

Misyonumuz

Çevreye Duyarlılık"Köklü Tarım, çevre duyarlılığını da ön planda tutarak kullandığı elektrik enerjisini güneş enerjisinden faydalanarak kendisi üretmektedir."

Cevreye Duyarlılık